Yaban Mersini

Yaban Mersini

Kuru Kayısı

Her zaman yanınızda taşıyıp, istediğiniz her ortamda çekinmeden yiyebileceğiniz yiyeceklerden biri de kuru kayısıdır. Günde 6 adet kayısı yemek hem sindirim ve boşaltım sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur hem de tokluk hissi verir.

Çikolata

Sınırını iyi ayarladığınızda kendinizi mutlu ve tok hissetmenizi sağlayacak muhteşem bir atıştırmalıktır. Özellikle yoğun kakao içeren bitter çikolatalar açlık krizini bastırmanın en düşük kalorili yöntemdir.

Günde 5 adet küçük parça çikolatadan fazla yememeye dikkat edin.

Yaban Mersini

Son dönemlerin popüler yiyeceği yaban mersini hem düşük kalorili hem de sağlıklıdır. Küçük bir poşetin içine koyup, çantanızda taşıyabileceğiniz yaban mersini yemek krizleri için ideal bir atıştırmalıktır.

Yoğurt

Hem ofis hem de dışarıda rahatlıkla bulabileceğiniz yiyeceklerden biri de yoğurttur. İçerdiği kalsiyum minerali sayesinde iskelet sisteminizin güçlenmesini sağlarken, tokluk hissi yaratır. Açlık hissettiğinizde elinizi bir kâse yoğurda uzatın, formda ve sağlıklı kalın!

Kraker

Ofis çekmecenizde ve çantanızda bulundurabileceğiniz yağsız krakerler açlık krizinizi atlatmak için ideal bir seçimdir. Hafif tuzlu krakerler; kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

Muz

Muz; çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir meyve. İçeriğindeki potasyum sayesinde canlılık ve enerji verici özelliğe sahiptir. Bir adet muz 100 kalori değerindedir.