oralboralb
Kışa hazırlanın - 1
Kışa hazırlanmanızı sağlayacak detoks önerileri

Detoks denilince aklınıza ne geliyor? Kendinizi bu kışa hazır hissediyor musunuz? Hastalanmadan, canlı ve güçlü bir kış mevsimi geçirmek için önerilerimize göz atın!

Daha fazla
Sağlıklı Yaşam ve Diyet
 • Soğuk algınlığı kapımızda - 1Soğuk algınlığı kapımızda

  Yaz aylarını geride bıraktık. Kısalan günler ve hastalıklarıyla sonbahar geldi. Bu mevsimde oluşan ısı değişiklikleri bünyemizin dengesini bozup bir anda yatağa yatırıyor.

 • Diyet yapmadan da kilo verilir - 1Diyet yapmadan da kilo verilir

  Amacınız kilo vermekse, sizi yoran o diyet ve egzersiz kurallarını unutun. Size başka kilo verme yöntemlerin anlatacağız.

 • 10 adımda kendinizi harika hissedeceksiniz - 110 adımda kendinizi harika hissedeceksiniz

  Kendinizi çok iyi hissedip sağlıklı yaşamak istiyor musunuz? Düşündüğünüz kadar zor değil. Çok basit kuralları var.

 • Zeytinyağının bilmediğiniz yararları - 1Zeytinyağının bilmediğiniz yararları

  Zeytin ağacının tanrıça Athena tarafından insanoğluna bir hediye olduğu efsanesi günümüze kadar ulaşmıştır. Sıvı altın da denilen zeytinyağının faydaları saymakla bitmez.

 • Her şeye yoğurt ekleyin - 1Her şeye yoğurt ekleyin

  Yoğurdun hayatınızdaki yeri nedir? Beslenme düzeniniz içine yoğurdu ne kadar ekliyorsunuz? Peki, neden daha fazla yoğurt yemeniz gerektiğini biliyor musunuz?

 • Bu tohumlar zayıflatıyor! - 1Bu tohumlar zayıflatıyor!

  Beslenme listenizin içine bugüne kadar eğer bazı tohumları eklemediyseniz, hata ettiğinizi söyleyebiliriz. Yemeğin içinde tohumun ne işi var diye düşünmeyin, bunlar zayıflatan tohumlar!

 • Sırt ağrılarına 18 basit çözüm - 1Sırt ağrılarına 18 basit çözüm

  Her sabah uyandığınızda, gün içinde veya akşamları sırt ağrısı yaşayanlardan mısınız? Merak etmeyin yalnız değilsiniz! Hemen herkesin hayatının bir döneminde bu ağrıları çekmişliği vardır.

 • Bunları buzdolabına koymayın - 1Bunları buzdolabına koymayın

  Gıdaları saklamak için elbette en uygun yer buzdolabıdır ancak bazı gıdalar mutfakta saklanmalıdır, buzdolabında değil.

 • Pancarın bilinmeyen faydaları - 1Pancarın bilinmeyen faydaları

  Günümüzün pek çok sebzesi gibi, pancar ilk olarak Romalılar tarafından yetiştirilmiştir. Bu durum pancarın şekere dönüştürülebileceğini keşfettikleri zamandır.

 • Tiroit hastaları neler yemeli? - 1Tiroit hastaları neler yemeli?

  Tiroit son yılların en hızlı yayılan hormon hastalıkları arasında yer almış durumda. Peki, milyonlarca insanın bu hastalığa yakalanmasının sebebi nedir?

 • Unutmayı unutabilirsiniz - 1Unutmayı unutabilirsiniz

  Anahtarı nereye koyduğunuzu bir türlü hatırlamıyor ve evden çıkmadan saatlerce anahtar arıyorsanız, hafızayla ilgili bir sorunun sinyallerini alıyor olabilirsiniz.

 • Regl döneminde kadınlar neler yaşıyor? - 1Regl döneminde kadınlar neden öyle davranıyor?

  Sinirlerin keman yayından gergin olduğu ve hassaslaştığı dönem, kadınlar için genellikle regl dönemidir. Bu süreçte yaşananlar, oldukça zorludur.

 • Kilo veremiyorsanız 20 sebebi var - 1Kilo veremiyorsanız 20 sebebi var

  Doğru yemek yiyorsunuz ancak hala fazla kilolarla uğraşıyorsanız, bilmelisiniz ki, bunun pek çok sebebi var. Kilo vermek büyük yaşam değişimleri gerektirmez. Küçük şeyler büyük farklar yaratabilir.

 • Göbekten kurtaracak 20 sır - 1Göbeğinizden kurtaracak 20 sır

  Yazın bikini giyme hali yavaş yavaş ortadan kalkıp mevsim de kışa doğru dönmeye başlayınca, vücudunuz göbek yapmaya ve yağlanmaya daha fazla meyilleniyor. Ancak merak etmeyin, sizi bu dertten kurtaracak çözümlerimiz var!

 • Düşünce gücüyle zayıflayın - 1Düşünce gücüyle zayıflayın

  Vücudunuzdaki yağlardan utanıyor musunuz? Kilolu olmak sizi zorluyor mu? O zaman önce düşünce biçiminizi değiştirmelisiniz. Böylece kolaylıkla kilo verebilirsiniz.