oralboralb
Her şeye yoğurt ekleyin - 1
Her şeye yoğurt ekleyin

Yoğurdun hayatınızdaki yeri nedir? Beslenme düzeniniz içine yoğurdu ne kadar ekliyorsunuz? Peki, neden daha fazla yoğurt yemeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Daha fazla
Sağlıklı Yaşam ve Diyet
 • Tiroit hastaları neler yemeli? - 1Tiroit hastaları neler yemeli?

  Tiroit son yılların en hızlı yayılan hormon hastalıkları arasında yer almış durumda. Peki, milyonlarca insanın bu hastalığa yakalanmasının sebebi nedir?

 • Unutmayı unutabilirsiniz - 1Unutmayı unutabilirsiniz

  Anahtarı nereye koyduğunuzu bir türlü hatırlamıyor ve evden çıkmadan saatlerce anahtar arıyorsanız, hafızayla ilgili bir sorunun sinyallerini alıyor olabilirsiniz.

 • Regl döneminde kadınlar neler yaşıyor? - 1Regl döneminde kadınlar neden öyle davranıyor?

  Sinirlerin keman yayından gergin olduğu ve hassaslaştığı dönem, kadınlar için genellikle regl dönemidir. Bu süreçte yaşananlar, oldukça zorludur.

 • Kilo veremiyorsanız 20 sebebi var - 1Kilo veremiyorsanız 20 sebebi var

  Doğru yemek yiyorsunuz ancak hala fazla kilolarla uğraşıyorsanız, bilmelisiniz ki, bunun pek çok sebebi var. Kilo vermek büyük yaşam değişimleri gerektirmez. Küçük şeyler büyük farklar yaratabilir.

 • Göbekten kurtaracak 20 sır - 1Göbeğinizden kurtaracak 20 sır

  Yazın bikini giyme hali yavaş yavaş ortadan kalkıp mevsim de kışa doğru dönmeye başlayınca, vücudunuz göbek yapmaya ve yağlanmaya daha fazla meyilleniyor. Ancak merak etmeyin, sizi bu dertten kurtaracak çözümlerimiz var!

 • Düşünce gücüyle zayıflayın - 1Düşünce gücüyle zayıflayın

  Vücudunuzdaki yağlardan utanıyor musunuz? Kilolu olmak sizi zorluyor mu? O zaman önce düşünce biçiminizi değiştirmelisiniz. Böylece kolaylıkla kilo verebilirsiniz.

 • Kolesterolü düşüren 12 önemli gıda - 1Kolesterolü düşüren 12 önemli gıda

  İyi kolesterol ve kötü kolesterol arasındaki farkı biliyor musunuz? Kolesterolün de vücudunuza yararı var, elbette seviyesi önem taşıyor.

 • Uyku hijyeninden haberiniz var mı? - 1Uyku hijyeninden haberiniz var mı?

  Uyku, tıpkı telefonlarınız gibi, tüm gün boyunca bedeninizin biten enerjisini yerine getirmek için, ruhunuzu, kalbinizi, beyninizi ve bedeninizi şarj etme halidir. Bazı zorlu şartlarda uykunuzu düzgün alamazsınız.

 • Beli incelten 20 içecek tarifi - 1Beli incelten 20 içecek tarifi

  Gazlı ve şekerli içecekler hayatınız boyunca kilo almanıza neden olacaktır. Özellikle bel ve karın bölgesindeki yağ birikmesinden kurtulmak istiyorsanız, önerilerimize göz atın.

 • Kahvenin 9 inanılmaz faydası - 1Kahvenin 9 inanılmaz faydası

  Son yıllarda kahve üzerine pek çok araştırma yapıldı ve eskiden zararlı olduğu düşünülen kahvenin pek çok faydası ortaya çıktı.

 • 5 kilo vermenin 26 kolay yolu - 15 kilo vermenin 26 kolay yolu

  Kilo vermek düşündüğünüz kadar zor değil aslında. Kilo vermeyi gözünüzde büyütmeyin.

 • Kilo almamak için çikolata yiyin - 1Kilo almamak için çikolata yiyin

  Başlık sizi şaşırtmış olabilir. Hatta bunun tuhaf olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ancak doğru! Elbette çikolatayı nasıl tüketeceğinizi biliyorsanız…

 • Beyin için faydalı gıdalar - 1Daha zeki olmanızı sağlayan 14 gıda

  Son yıllarda beyin gücünü artıran, zekayı geliştiren gıdalar üstünde ve beynin gelişimiyle ilgili pek çok araştırma yapılıyor ve ortaya çıkan sonuç, beynin çalıştırdıkça gelişen bir organ olduğu.

 • Mükemmel bir cilt için bunları yiyin - 1Mükemmel bir cilt için bunları yemelisiniz

  Cilt bakımı denilince aklınıza sadece kozmetik geliyorsa, eksik bilgilere sahipsiniz demektir. Cildiniz de, vücudunuzdaki diğer organlar gibi sağlığınızı ilgilendirir.

 • Meyve sebzelerin faydalarıSeverek yiyorsunuz, peki faydalarını biliyor musunuz?

  Limon, yemeklerimizin lezzet katıcısı ve muhteşem aroması ile görünüşüyle bile, ağzımızı sulandıran bir meyvedir.