Leopar Desen

Leopar Desen

Leopar desen klasiğinde sarı-kahverengi renk kombinasyonları kullanılır. Yeni sezonda ise kırmızı-siyah, pembe-siyah, turkuaz-kahverengi, gri-siyah renkler hem kıyafetler hem de ayakkabılar hayat buluyor. Bu sayede leopar deseni; iş yerinde, günlük hayatta, özel davetlerde giyebilme olasılığımız yükseliyor.

Sezon trendini kendi tarzınıza uyarlamak istiyorsanız; ten renginiz, vücut hatlarınız ve bulunduğunuz ortama göre kombinler yapmanız gerekir.

Esmer tenliyseniz; klasik leopar desenle birlikte kırmızı-siyah, pembe-siyah renklerde leopar desenli kıyafet ve ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Beyaz tenliyseniz; gri-siyah, pembe-siyah, turkuaz-kahverengi renkler kullanılmış leopar desenli ayakkabı ve kıyafetler sizin için uygundur.

Kumral tenliyseniz; sarı-kahverengi, siyah-gri, kırmızı-siyah kombinasyonlarından tasarlanmış leopar desenli kıyafet ve ayakkabıları seçebilirsiniz.

Basen, bel ve göbek bölgeniz istediğiniz incelikte değilse büyük leopar desenli kıyafetler giymekten kaçının. Çünkü sizi olduğunuzdan daha geniş gösterebilir.

Göğüsleriniz istediğiniz büyüklükte değilse yaka bölümü fırfırlı leopar desenli tunik ve gömlekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede göğüsleriniz olduğundan daha büyük görünecektir.

Ayakkabı ve kıyafetlerde leopar desen sizin için aşırı iddialıysa takı, çanta ve aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Genel kıyafetinizin rengiyle uyumlu leopar desenli bir çanta ya da bir fular şıklığınızı tamamlarken trendi görünmenizi sağlayacaktır.

Leopar desenli kombinler yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise baştan aşağı leopar desen giyinmemektir. Aksi takdirde görüntünüz göz yorabilir ve güzelliğinizi gölgeleyebilir. Leopar desende en doğru seçim sadece ayakkabı sadece çanta ya da sadece elbisede kullanmaktır.

Günlük hayat için leopar desenli tunik, kot pantolon ve leopar desenli babet ayakkabılar hem şık hem de ilgi çekici kombinler oluşturabilirsiniz.