İç giyim

İç giyim

Sırt Dekoltesi

Güzel bir sırtınız varsa orada dekolte kullanmak en doğal hakkınız değil mi? Klasik sutyenlerin sırt bantları yüksektir, ne kadar aşağı itmeye çalışsak bluzun altından görünür. Ne yapacağız, sırt dekoltesi kullanmayacak mıyız? Tabii ki kullanacağız. Sırt bantları düşük, straples sutyenlerle sırt dekoltesi kullanabiliriz.

Özellikle sırtı açık gelinlikler için hayat kurtarıcı sutyenleri iç giyim satışı yapan mağazalardan kolaylık temin edebilirsiniz.

Tek Omuz

2009 yazının en zarif dekoltesi tek omuzlu elbiselerden geldi. Çift askılı sutyen kullansak bir taraftan mutlaka görünecek, straples sutyen kullansak göğüslerimiz düşük görünecek. Neyse ki sesimizi duyanlar var! Değiştirebilir askılı, body tipinde sutyenler üretildi. Tek omuzlu elbiseler ve gelinliklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Straples

Straples sutyen giyebilmek her kadın için rahat değildir. Her an düşecekmiş hissi yaratır ve elinizle düzeltmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu konuda da bizi düşünenler var. Likralı straples sutyenler göğsünüzü tamamen sarıyor, pamuklu kumaştan üretildiği için teninizin nefes almasını da sağlıyor.

Elbiseniz ya da gelinliğinizin yakası kalp şeklinde kesilmiş bir straples ise aynen bu formda sutyenler kullanabilirsiniz. Göğsünüze tamamen oturan, elbisenizin altından görünmeyen bir sutyen seçmeye özen gösterin.

Dolgun Görünüm

Moda dünyasının sihirbazlıklarla dolu olduğunu biliyor musunuz? Yeterince dolgun ya da dik görünmediğini düşündüğünüz basenlerinizi destekli külot giyerek istediğiniz forma sokabilirsiniz. Aynı etkiyi destekli külotlu çoraplarla da sağlayabilirsiniz.

Göğüslerinizin yeterince büyük olmadığını düşünüyor ve daha dolgun görünmesini istiyorsanız acil yardım destekli sutyenlerden geliyor. Destekli sutyen satın alırken gerçekten doğal göründüğünden emin olun. Destekli sutyen kullandığınızı sizden başka kimsenin anlamasını ve bilmesini istemezsiniz değil mi?