4.12.2012 02:27 | MSN KADIN .

Bazen Sadece Biter

Sevgili P., ilişkiye başlarken ve yaşarken ömür boyu birlikte olmak üzerine sözler söylense de, bütün aşklar sonsuza dek sürmez.


Bazen Sadece Biter

Bazen Sadece Biter

Bazen sadece biter ve arkasını kurcalamak, nedeni sorgulamak yormaktan başka işe yaramaz. Bitmesi gerekiyordur ve ilişkiye bir şekilde bir bahane bulunabilir. Bir insan ayrılmak istiyorsa, ona yalvarmanın, dön demenin de bir faydası olmaz. Zaten giden birine ve bunu kafasına koymuş birine neden gel diyesin?

Kimse bir ilişkiye bitirmek için başlamaz ama bitmesi de başlaması kadar doğaldır. Kimse birini ölene dek seveceğine dair söz veremez, vermemelidir.

O yüzden, bırak geçmişte kalmış bir hikayeyi kurcalamayı ve önünde uzayıp giden yola bak. Bak bakalım hayat sana ne sürprizler, ne aşklar hazırlıyor? Hayatı biraz akışına bırak, bırak her şey devam etsin. Sana gelecek yenilikleri bekle ve gülümse….

Sevgilerimle

Candan Ünal

candanmektuplar@msn.com

Twitter: @candanunal

Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler

Not: Candan mektuplar köşesine mektup yollamak isteyen okuyucuların dikkatine! Lütfen güncel bir mail adresini kullanın. Mektubunuz cevaplandığında size bilgilendirme amaçlı bir elektronik posta gönderilmektedir. Bu postayı bize yolladığınız adrese göndermekteyiz. Eski veya kullanılmayan posta adreslerine giden cevaplar, sizlere ulaşmamaktadır.

Tıklayın, Candan Mektuplar'a Yazın!

Merhaba, bir röportajınızı okumuştum internette. Adresinize de oradan ulaştım. Yazmak istedim, aslında neden olduğunu da bilmiyorum belki de insan en çok çaresiz kaldığı anlarda sığınır yazıyor.