Aşkın Tarifi, İlişkiler Hakkında Söylenen Sözler MSN Kadın’da!

Aşkı öldüren anlar
Aşkı öldüren anlar

İnsan, her dönemde kendini geliştirdi. Buluşlar, çözülen gizemler, tarihin akışını oluşturdu. Her çağda, insan düzene kafa tuttu.

Daha fazla
aşk üzerine
 • Ömrümü yedin be adam!Ömrümü yedin be adam!

  Telefonlar bile akıllandı, sen hala benim peşimdesin. Güvensizliğin, şüphelerinle yedin bitirdin ömrümü be adam!

 • Bir yerlerde bekliyorsun mutlakaBir yerlerde bekliyorsun mutlaka

  İçimde tuhaf bir umut var, sebebi de belli değil ama garip bir neşem var, üstelik her şey bu kadar zor giderken… Olsun diyorum, mutlaka bir yerlerde beni bekleyen bir şans var, inanıyorum.

 • Sevgilinin varlığı, yokluğu dertSevgilinin varlığı, yokluğu dert

  İlişkilerde bir süre sonra pembe gözlükler çıkar. Karşınızdakinin yakışıklı bir melek olmadığını anladığınız ve sizin peri kızı olduğunuza dair inancın yıkıldığı an gelir. Sevmeye devam edersiniz ancak arada bir ortaya sorunlar çıkar.

 • Deli miyim, aşık mı?Deli miyim, aşık mı?

  Bir doktora gidip “deli miyim?” diye sorsanız, şu cevabı verir: Deli olsaydınız bu soruyu sormazdınız!

 • Aşk kadere mi bağlı?Aşk kadere mi bağlı?

  Aşk sadece tesadüflerden oluşan bir sistemin sonucu mudur? Siz yolda yürürken, yanlışlıkla çarpıştığınız kişiyle göz göze geldiğiniz an, aşkın tohumu atılıyorsa; o kişi ile çarpışıyor olmanız sadece tesadüf zincirinin bir halkası mıdır?

 • Aşka çıkmayan yollarAşka çıkmayan yollar

  Bir ayrılıktan yeni çıkmış olan kadın, ertesi akşam özgürlüğünü kutlamak için, kız arkadaşlarıyla bir bara eğlenmeye gitti.

 • Eski sevgiliyi görünceEski sevgiliyi görünce

  Eski sevgilinizi, bir kadının elinden tutmuş yolda yürürken, gülüp sohbet ederek geziyorken gördüğünüzde, ona karşı ne hissediyor olursanız olun, içinizde bir yere dokunur.

 • Cebimizde sakladığımız kavgalarCebimizde sakladığımız kavgalar

  İlişkiler kırılgandır. İnsan sevgiye alışmaya başladığında, onun ne kadar hassas olduğunu unutur. Uzun soluklu ilişkilerin temeli, sürekli değer vermekle oluşur.

 • Bugün seni kalbimden sildimBugün seni kalbimden sildim

  Önce evdeki eskileri çıkardım dolaptan, bahara hazırlamak için ruhumu ne kadar eski varsa attım. Sonra kalbimi açtım, sana ait ne varsa çıkardım içinden. Bazılarının tozunu aldım, atmaya kıyamadım.

 • Ayrılıklar aşkı siler mi?Ayrılıklar aşkı siler mi?

  Lukianos der ki; kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz… Kalbinizin ne kadar olgun olduğu, aklınızın ne kadar dolu olduğu, ruhunuzun ne derece erdemli olduğu da hayatta her şey yolunda giderken anlaşılmaz.

 • Hayatınızı yeniden düzenleyinHayatınızı yeniden düzenleyin

  Son zamanlarda çok fazla arkadaşım hayatında hiçbir şeyin yolunda gitmediğine dair şikayetlerde bulundu. Ülkenin içinde bulunduğu durum elbette etkili ancak insan kendi yolunu çizebilecek güce sahip, aşk dahil!

 • Her şeyin bir anlamı olmalıHer şeyin bir anlamı olmalı

  Bütün hepsinin bir anlamı olmalı, bu yaşadıklarımızın, hissettiklerimizin, düşündüklerimizin… Hepsinin bir anlamı olmalı yoksa boşuna bunca acı…